166066-2026 - Konkurss
Lietuva – Medicīnas palīgmateriāli – Vienkartinės medicinos priemonės
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vienkartinės medicinos priemonės
Apraksts: Vienkartinės medicinos priemonės
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Tinklelis išvaržos plastikai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Laparoskopinis tinklelių fiksatorius
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Vienkartinė medicininė patalynė
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Kaniulė-adata radiodažnuminei destrukcijai
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Kiršnerio vielos
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Silikoniniai plaštakos sąnarių implantai
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Peties sąnario raumenų prisiuvimo inkariniai siūlai su intrakortikaline fiksacija
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Peties sąnario prisiuvimo inkariniai siūlai PASTA pažeidimams gydyti
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Vienkartiniai artroskopiniai bipoliniai elektrodai
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Oscilijuojančios geležtės
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Vienkartinė artroskopinė irigacinė sistema
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Šeiverio antgalis aštria dantyta dalimi
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Vienkartinės priemonės laparoskopinei plovimo/atsiurbimo sistemai
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Anatomiškai lenktos plokštelės ir sraigtai.
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Interferentiniai sraigtai PKR sausgyslių transplanto blauzdinei fiksacijai
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Endosaga su savaime užsiveržiančia kilpa PKR ir UKR transplantato ir PKR ir UKR dviejų pluoštų transplantato šlauninei fiksacijai
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Vienkartiniai neutralūs elektrodai
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Daugiapakopė (multi-stage), šaltos abliacijos, polipektominė kilpa
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Standi polipektominė kilpa
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Hibridinio tipo polipektominė kilpa
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Paruošti naudoti endoskopiniai klipai
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Menisko susiuvimo sistema
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Karpalinio tunelio atlaisvinimo instrumentas
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Kontrasto injektoriaus užpildymo ir injekavimo sistema
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Peties sąnario nestabilumo fiksacijos inkariniai siūlai
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Ortopedinė pinta siūlinė juosta
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Ortopedinis siūlas su adata
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Ortopedinis pintas siūlas raiščių plastikai
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Peties sąnario inkariniai siūlai
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: Mažų sąnarių inkariniai siūlai
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Ortopedinės siūlinės juostos
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Endosaga PKR ir UKR rekonstrukcijai ir siūlinė kilpa
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: Adatos nervinių rezginių anestezijai su ultragarsiniu žymekliu
Iekšējais identifikators: 33