See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (SPIS) programuotojo paslaugų pirkimas
Apraksts: Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (SPIS) programuotojo paslaugos
Iekšējais identifikators: 701087
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72230000 Klienta vajadzībām pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000