2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Portfelių ir projektų valdymo informacinės sistemos programinės įrangos licencijų nuoma
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Portfelių ir projektų valdymo informacinės sistemos programinės įrangos licencijų nuomą.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48218000 Licenču pārvaldības programmatūras pakotne
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0