16930-2024 - Rezultāts
Latvija – Displeja ekrāni – Interaktīvo ekrānu, tāfeļu ar iebūvētu interaktīvo ekrānu, gaisa kvalitātes un mācību priekšmetu sensoru piegāde Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem dinamiskās iepirkumu sistēmas ietvaros
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Interaktīvo ekrānu, tāfeļu ar iebūvētu interaktīvo ekrānu, gaisa kvalitātes un mācību priekšmetu sensoru piegāde Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem dinamiskās iepirkumu sistēmas ietvaros
Apraksts: Interaktīvo ekrānu, tāfeļu ar iebūvētu interaktīvo ekrānu, gaisa kvalitātes un mācību priekšmetu sensoru piegāde Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem dinamiskās iepirkumu sistēmas ietvaros
Iekšējais identifikators: VRAA 2021/09/SK/CDIS-2
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30231300 Displeja ekrāni
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Tāfele ar iebūvētu interaktīvo displeju