Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42122000 Sūkņi
Izpildes vieta
Pasta adrese: Uosių g. 8 Dumpių k.
Pilsēta: Klaipėdos raj.
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Klaipėdos apskritis (LT023)
Valsts: Lietuva