176203-2024 - Konkurss
Latvija – Drošības iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – Ugunsdzēsības autokāpņu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi uz diviem gadiem
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ugunsdzēsības autokāpņu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi uz diviem gadiem
Apraksts: Ugunsdzēsības autokāpņu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi uz diviem gadiem
Iekšējais identifikators: IeM VUGD 2024/9
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50610000 Drošības iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000