See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: PRIENŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SUSISIEKIMO KOMUNIKACIJŲ STATYBOS REKONSTRAVIMO, KAPITALINIO REMONTO TECHNINIŲ PROJEKTŲ PARENGIMO PASLAUGOS
Apraksts: Susisiekimo komunikacijų statybos, rekonstravimo, kapitalinio remonto techninių projektų parengimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 695660
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Neypatingų statinių techninių projektų parengimas
Apraksts: Neypatingų statinių techninių projektų parengimas. Planuojama maksimali SMD vertė – 2479300 Eur be PVM
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Nesudėtingų statinių techninių projektų parengimas
Apraksts: Nesudėtingų statinių techninių projektų parengimas. Planuojama maksimali SMD vertė – 1652800 Eur be PVM
Iekšējais identifikators: Pas2