17752-2026 - Rezultāts
Latvija – Nafta un destilāti – Degvielas iegāde.
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Degvielas iegāde.
Apraksts: Degvielas iegāde.
Iekšējais identifikators: JPJ2025/6
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09130000 Nafta un destilāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I. Bezsvina benzīns – 95 marka
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: II. Dīzeļdegviela
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: III. Marķētā apkures dīzeļdegviela
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: IV. Sašķidrinātā gāze automašīnām