177536-2024 - Rezultāts
Latvija – Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi – SIA “Rīgas 2. slimnīca” jaunā piebūve un esošās ēkas pārbūve Ģimnastikas ielā 1, Rīgā (kadastra Nr. 0100 074 0551)
Paziņojums par metu konkursa rezultātiem
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: SIA “Rīgas 2. slimnīca” jaunā piebūve un esošās ēkas pārbūve Ģimnastikas ielā 1, Rīgā (kadastra Nr. 0100 074 0551)
Apraksts: SIA “Rīgas 2. slimnīca” jaunā piebūve un esošās ēkas pārbūve Ģimnastikas ielā 1, Rīgā (kadastra Nr. 0100 074 0551). Apbūves iecerei/metam jāietver piebūves ēkas arhitektoniskie risinājumi, mūsdienu medicīniskās aprūpes prasībām atbilstoši esošās ēkas pārbūves risinājumi un teritorijas kopējā ģenerālplāna attīstības koncepcija atbilstoši pilsētbūvnieciskajai situācijai. Apbūves ieceri/metu paredzēts tālāk izmantot par pamatu attiecīgā būvprojekta izstrādei.
Iekšējais identifikators: RDĪD 2023/24
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000