178411-2024 - Rezultāts
Latvija – Elektrība – Elektroenerģijas iepirkums Līvānu novada pašvaldības vajadzībām
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektroenerģijas iepirkums Līvānu novada pašvaldības vajadzībām
Apraksts: Elektroenerģijas iepirkums Līvānu novada pašvaldības vajadzībām
Iekšējais identifikators: LNP 2023/18
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Iepirkums