17968-2024 - Rezultāts
Lietuva – Ultraskaņas aparāts – Ultragarsinė diagnostikos sistema
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ultragarsinė diagnostikos sistema
Apraksts: Ultragarsinė diagnostikos sistema aukštos klasės - 1 vnt.
Iekšējais identifikators: 703660
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33112200 Ultraskaņas aparāts
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 1