See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Prieškristalizacinis skystis
Apraksts: perkamas prieškristalizacinis skystis (cheminė medžiaga naudojama aviacijos degalams)
Iekšējais identifikators: 711245
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 24960000 Dažādi ķīmiskie produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000