180680-2025 - Konkurss
Lietuva – Printeri un ploteri – Spausdintuvų nuoma
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Spausdintuvų nuoma
Apraksts: Perkama 20 vnt. daugiafunkcinių nespalvotų įrenginių ir 28 vnt. daugiafunkcinių spalvotų įrenginių nuoma 36 mėnesiams keturiuose klientų aptarnavimo departamentuose (Šiaulių, Vilniaus, Kauno ir Panevėžio).
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30232100 Printeri un ploteri
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I dalis (Vilnius) 3 vnt. daugiafunkcinių nespalvotų įrenginių ir 6 vnt. daugiafunkcinių spalvotų įrenginių nuoma 36 mėnesiams
Apraksts: I dalis (Vilnius) 3 vnt. daugiafunkcinių nespalvotų įrenginių ir 6 vnt. daugiafunkcinių spalvotų įrenginių nuoma 36 mėnesiams
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: II dalis (Šiauliai) 6 vnt. daugiafunkcinių nespalvotų įrenginių ir 8 vnt. daugiafunkcinių spalvotų įrenginių nuoma 36 mėnesiams
Apraksts: II dalis (Šiauliai) 6 vnt. daugiafunkcinių nespalvotų įrenginių ir 8 vnt. daugiafunkcinių spalvotų įrenginių nuoma 36 mėnesiams
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: III pirkimo objekto dalis (Kaunas) 5 vnt. daugiafunkcinių nespalvotų įrenginių ir 8 vnt. daugiafunkcinių spalvotų įrenginių nuoma 36 mėnesiams
Apraksts: III pirkimo objekto dalis (Kaunas) 5 vnt. daugiafunkcinių nespalvotų įrenginių ir 8 vnt. daugiafunkcinių spalvotų įrenginių nuoma 36 mėnesiams
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: IV pirkimo objekto dalis (Panevėžys) 6 vnt. daugiafunkcinių nespalvotų įrenginių ir 6 vnt. daugiafunkcinių spalvotų įrenginių nuoma 36 mėnesiams
Apraksts: IV pirkimo objekto dalis (Panevėžys) 6 vnt. daugiafunkcinių nespalvotų įrenginių ir 6 vnt. daugiafunkcinių spalvotų įrenginių nuoma 36 mėnesiams
Iekšējais identifikators: 4