2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Cheminiai reagentai ( Skelbiama apklausa)
Apraksts: Pirkimo objektas – cheminių reagentų (toliau – Prekės) pirkimas ir savalaikis jų tiekimas pagal Perkančiojo subjekto poreikius. Pirkimas į dalis neskirstomas. Perkantysis subjektas perka cheminius reagentus, naudojamus geriamojo vandens ruošimo procese.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 24000000 Ķīmiskie produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Iespējas:
Opciju apraksts: Nėra