182457-2024 - Rezultāts
Lietuva – Ārpusteritoriālo organizāciju un institūciju sniegtie pakalpojumi – Lietuvos energetikos sektoriaus kibernetinio saugumo modelio parengimo paslauga
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lietuvos energetikos sektoriaus kibernetinio saugumo modelio parengimo paslauga
Apraksts: Pirkta Lietuvos energetikos sektoriaus kibernetinio saugumo modelio parengimo paslauga
Iekšējais identifikators: 714018
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 98900000 Ārpusteritoriālo organizāciju un institūciju sniegtie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000