2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių bei popieriaus atliekų rūšiuojamojo surinkimo Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje ir jų vežimo paslaugos
Apraksts: Komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių bei popieriaus atliekų rūšiuojamojo surinkimo Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje ir jų vežimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 684903
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Perkamų paslaugų aprašymas pateikta techninėje specifikacijoje (pirkimo sąlygų 1 priedas)
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1