18559-2026 - Rezultāts
Lietuva – Veselības apdrošināšanas pakalpojumi – Sveikatos draudimo paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Sveikatos draudimo paslaugos
Apraksts: Perkamos sveikatos draudimo paslaugos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66512200 Veselības apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Sveikatos draudimo paslaugos Šiaurės Europos šalyse
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Sveikatos draudimo paslaugos Rytų Europos šalyse
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Sveikatos draudimo paslaugos Pietų Europos šalyse
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Sveikatos draudimo paslaugos Vakarų Europos šalyse
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Sveikatos draudimo paslaugos Centrinės Europos šalyse
Iekšējais identifikators: 5