2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: nauji M3 klasės II grupės autobusai (atviras konkursas)
Apraksts: nauji M3 klasės II grupės (priemiestiniai) žemagrindžiai vienaaukščiai (kėbulo kodas – CM) autobusai, varomi suslėgtomis gamtinėmis dujomis, 10 vnt.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34121400 Autobusi ar pazeminātu grīdu
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0