See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Šilumos energija (Klaipėdos mieste)
Apraksts: Centralizuotai tiekiamos šilumos energijos pirkimas.
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09323000 Centralizētā siltumapgāde
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0