18950-2026 - Konkurss
Lietuva – Tēlnieku sniegtie pakalpojumi – Generolo Jono Žemaičio- Vytauto antkapinio paminklo (skulptūros, antkapinės plokštės ir kapavietės) sukūrimas.
Paziņojums par metu konkursu - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Generolo Jono Žemaičio- Vytauto antkapinio paminklo (skulptūros, antkapinės plokštės ir kapavietės) sukūrimas.
Apraksts: Generolo Jono Žemaičio-Vytauto antkapinio paminklo (skulptūros, antkapinės plokštės ir kapavietės) sukūrimas ir pastatymas Lietuvos valstybės vadovų laidojimo vietoje (Vilniuje esančiose Antakalnio kapinėse).
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 92312230 Tēlnieku sniegtie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0