190215-2025 - Konkurss
Latvija – Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija – "Pārtikas produktu piegāde SIA "Pansionāts Rokaiži"
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: "Pārtikas produktu piegāde SIA "Pansionāts Rokaiži"
Apraksts: "Pārtikas produktu piegāde SIA "Pansionāts Rokaiži"
Iekšējais identifikators: SIAPR2025/5
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Līguma termiņa izbeigšanās
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: maize un konditoreja
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: augļi un dārzeņi
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Gaļa un tās izstrādājumi
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: piena produkti
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Beramie produkti
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: saldēti produkti, zivis