192131-2026 - Konkurss
Lietuva – Kadastrālās kartēšanas pakalpojumi – Kretingos rajono savivaldybės teritorijoje esančių vietinės reikšmės kelių ir gatvių kadastrinių matavimų ir kadastro duomenų bylų parengimo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kretingos rajono savivaldybės teritorijoje esančių vietinės reikšmės kelių ir gatvių kadastrinių matavimų ir kadastro duomenų bylų parengimo paslaugos
Apraksts: Centrinė perkančioji organizacija numato įsigyti Kretingos rajono savivaldybės teritorijoje esančių vietinės reikšmės kelių ir gatvių kadastrinių matavimų ir kadastro duomenų bylų parengimo paslaugas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71354300 Kadastrālās kartēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0