192420-2024 - Konkurss
Lietuva – Maināmas informācijas indikatorpaneļi – TAURAGĖS REGIONO VIEŠOJO TRANSPORTO (AUTOBUSŲ) KELEIVIŲ INFORMAVIMO ŠVIESLENČIŲ PIRKIMAS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: TAURAGĖS REGIONO VIEŠOJO TRANSPORTO (AUTOBUSŲ) KELEIVIŲ INFORMAVIMO ŠVIESLENČIŲ PIRKIMAS
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Tauragės regiono viešojo transporto (autobusų) keleivių informavimo švieslentes, skirtas Tauragės regione įdiegtos elektroninio bilieto sistemos praplėtimui Tauragės, Šilalės ir Jurbarko autobusų parkų autobusuose. Pirkimo objektas skaidomas į 3 dalis: 1. pirkimo objekto dalis Nr.1 Tauragės rajono viešojo transporto (autobusų) keleivių informavimo švieslenčių komplektas (6 komplektai išorinių švieslenčių mažiems autobusams su valdikliu, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu) ir 26 vidinės švieslentės keleivių informavimui su garso stiprintuvais, garso kolonėlėmis, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu); 2. pirkimo objekto dalis Nr.2 Jurbarko rajono viešojo transporto (autobusų) keleivių informavimo švieslenčių komplektas (27 komplektai (14 mažiems autobusams, 13 dideliems autobusams) išorinių švieslenčių su valdikliu, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu) ir 27 vidinės švieslentės keleivių informavimui su garso stiprintuvais, garso kolonėlėmis, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu); 3. pirkimo objekto dalis Nr.3 Šilalės rajono viešojo transporto (autobusų) keleivių informavimo švieslenčių komplektas (33 komplektai (16 mažiems autobusams, 17 dideliems autobusams) išorinių švieslenčių su valdikliu, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu) ir 33 vidinės švieslentės keleivių informavimui su garso stiprintuvais, garso kolonėlėmis, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu) Perkančioji organizacija sudarys vieną sutartį dėl pirkimo dalių, dėl kurių laimėtoju nustatytas tas pats tiekėjas.
Iekšējais identifikators: 714814
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35261100 Maināmas informācijas indikatorpaneļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Tauragės regiono viešojo transporto (autobusų) keleivių informavimo švieslentes, skirtas Tauragės regione įdiegtos elektroninio bilieto sistemos praplėtimui Tauragės, Šilalės ir Jurbarko autobusų parkų autobusuose. Pirkimo objektas skaidomas į 3 dalis: 1. pirkimo objekto dalis Nr.1 Tauragės rajono viešojo transporto (autobusų) keleivių informavimo švieslenčių komplektas (6 komplektai išorinių švieslenčių mažiems autobusams su valdikliu, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu) ir 26 vidinės švieslentės keleivių informavimui su garso stiprintuvais, garso kolonėlėmis, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu); 2. pirkimo objekto dalis Nr.2 Jurbarko rajono viešojo transporto (autobusų) keleivių informavimo švieslenčių komplektas (27 komplektai (14 mažiems autobusams, 13 dideliems autobusams) išorinių švieslenčių su valdikliu, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu) ir 27 vidinės švieslentės keleivių informavimui su garso stiprintuvais, garso kolonėlėmis, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu); 3. pirkimo objekto dalis Nr.3 Šilalės rajono viešojo transporto (autobusų) keleivių informavimo švieslenčių komplektas (33 komplektai (16 mažiems autobusams, 17 dideliems autobusams) išorinių švieslenčių su valdikliu, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu) ir 33 vidinės švieslentės keleivių informavimui su garso stiprintuvais, garso kolonėlėmis, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu)
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: dalis Nr.1 Tauragės rajono viešojo transporto (autobusų) keleivių informavimo švieslentės
Apraksts: 6 komplektai išorinių švieslenčių mažiems autobusams su valdikliu, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu ir 26 vidinės švieslentės keleivių informavimui su garso stiprintuvais, garso kolonėlėmis, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: dalis Nr.2 Jurbarko rajono viešojo transporto (autobusų) keleivių informavimo švieslenčių komplektas
Apraksts: 27 komplektai (14 mažiems autobusams, 13 dideliems autobusams) išorinių švieslenčių su valdikliu, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu ir 27 vidinės švieslentės keleivių informavimui su garso stiprintuvais, garso kolonėlėmis, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu
Iekšējais identifikators: pirkimo objekto dalis 2
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: dalis Nr. 3 Šilalės rajono viešojo transporto (autobusų) keleivių informavimo švieslenčių komplektas
Apraksts: 3 komplektai (16 mažiems autobusams, 17 dideliems autobusams) išorinių švieslenčių su valdikliu, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu ir 33 vidinės švieslentės keleivių informavimui su garso stiprintuvais, garso kolonėlėmis, instaliacinėmis medžiagomis, montavimo darbais ir darbuotojų apmokymu
Iekšējais identifikators: pirkimo objekto dalis 3