192891-2025 - Konkurss
Lietuva – Spuldzes – Lemputė ms90451-7152 (Skelbiama apklausa)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lemputė ms90451-7152 (Skelbiama apklausa)
Apraksts: Pagal Gynybos įstatymą
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31531000 Spuldzes
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0