2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Tarptautinio eksperto konsultacijų paslaugos
Apraksts: Pirkimo objektas – tarptautinio eksperto arba tarptautinės ekspertų komandos konsultacijų paslaugos, teikiamos remiantis užsienyje (ne Lietuvos Respublikoje) įgyta patirtimi, įgyvendinant projektą „Asmens sveikatos priežiūros įstaigų apmokėjimo modelio už pasiektus rezultatus sukūrimas ir išbandymas“
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79419000 Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0