195788-2026 - Rezultāts
Latvija – Atkritumu savākšanas transportlīdzekļi – Jaunās specializētās sadzīves atkritumu savākšanas automašīnas iegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Jaunās specializētās sadzīves atkritumu savākšanas automašīnas iegāde
Apraksts: Jaunās specializētās sadzīves atkritumu savākšanas automašīnas iegāde
Iekšējais identifikators: KN2025/5
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144510 Atkritumu savākšanas transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000