2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Finansinio lizingo būdu perkamas autogreideris su papildomai komplektuojama įranga
Apraksts: Finansinio lizingo būdu perkamas autogreideris su papildomai komplektuojama įranga
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 43221000 Ceļu greideri
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0