19915-2026 - Rezultāts
Lietuva – Grāmatas bibliotēkām – 13. Knygų pirkimas (13. konkretus pirkimas sukurtos DPS pagrindu)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 13. Knygų pirkimas (13. konkretus pirkimas sukurtos DPS pagrindu)
Apraksts: Vykdomas konkretus pirkimas pagal sukurtą DPS (seno CVP IS nr. 678074). Perkami vadovėliai. Konkretus pirkimas neskaidomas į dalis. Pirkimo vertė 14525,60 Eur su PVM.
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 22113000 Grāmatas bibliotēkām
Papildu klasifikācija (cpv): 22111000 Skolas grāmatas, 22112000 Mācību grāmatas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0