199302-2025 - Konkurss
Lietuva – Medicīnas palīgmateriāli – Vienkartinės priemonės lazerio operacijoms
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vienkartinės priemonės lazerio operacijoms
Apraksts: Vienkartinės priemonės lazerio operacijoms
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0