2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Audiovizualinė įranga
Apraksts: Audiovizualinė įranga
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32321200 Audiovizuālās iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 32321200 Audiovizuālās iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0