202176-2024 - Konkurss
Lietuva – Atkritumu sadedzināšanas pakalpojumi – NEPAVOJINGŲ ATLIEKŲ DEGINIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: NEPAVOJINGŲ ATLIEKŲ DEGINIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Apraksts: NEPAVOJINGŲ ATLIEKŲ DEGINIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS.
Iekšējais identifikators: 715756
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90513300 Atkritumu sadedzināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 4 000 tonnas