See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Inkubatorių gyvūnams pirkimas (Atviras konkursas)
Apraksts: Inkubatorių gyvūnams pirkimas (Atviras konkursas)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33152000 Inkubatori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Gyvūnų inkubatoriai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Išmanusis inkubatorius
Iekšējais identifikators: 2