202773-2024 - Rezultāts
Latvija – Kombinezoni – Ugunsnoturīga aizsargkombinezona KIAS-Mod1 NEMIERS iegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ugunsnoturīga aizsargkombinezona KIAS-Mod1 NEMIERS iegāde
Apraksts: Ugunsnoturīga aizsargkombinezona KIAS-Mod1 NEMIERS iegāde
Iekšējais identifikators: VALIC 2022/110/EN-P-AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18114000 Kombinezoni
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Iepirkums