2028-2026 - Rezultāts
Lietuva – Datu apstrādes iekārtas (aparatūra) – Aukšto našumo skaičiavimų platforma, skirta akseleruotam duomenų apdorojimui, saugojimui ir archyvavimui (tarptautinis atviras konkursas) NUTRAUKTAS
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Aukšto našumo skaičiavimų platforma, skirta akseleruotam duomenų apdorojimui, saugojimui ir archyvavimui (tarptautinis atviras konkursas) NUTRAUKTAS
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti aukšto našumo skaičiavimų platformą, skirtą akseleruotam duomenų apdorojimui, saugojimui ir archyvavimui, įskaitant visos susijusios įrangos pristatymo, sumontavimo, įdiegimo, sukonfigūravimo, prijungimo prie elektros ir tinklo įrenginių ir darbuotojų apmokymo naudotis įranga paslaugas. Pirkimo objektas į atskiras pirkimo objekto dalis nėra skaidomas, detalesnis aprašymas pateikiamas pirkimo dokumentuose.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30210000 Datu apstrādes iekārtas (aparatūra)
Papildu klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001