2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšana ar autobusiem Jūrmalas valstspilsētas maršrutu tīkla pilsētas nozīmes maršrutos
Apraksts: Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšana ar autobusiem Jūrmalas valstspilsētas maršrutu tīkla pilsētas nozīmes maršrutos
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60112000 Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi