204010-2026 - Konkurss
Lietuva – Automašīnu apdrošināšanas pakalpojumi – Kasko draudimas autobusams
Paziņojums par līgumu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kasko draudimas autobusams
Apraksts: Perkantysis subjektas šiuo pirkimu ketina įsigyti autobusų kasko draudimą metams
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: Pirkimo dokumentuose (supaprastintas atviras konkursas)
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66514110 Automašīnu apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0