2053-2024 - Konkurss
Lietuva – Militārās elektroniskās sistēmas – TARPTAUTINIO MOBILIOJO TELEFONO SISTEMŲ SKENAVIMO ĮRENGINYS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: TARPTAUTINIO MOBILIOJO TELEFONO SISTEMŲ SKENAVIMO ĮRENGINYS
Apraksts: TARPTAUTINIO MOBILIOJO TELEFONO SISTEMŲ SKENAVIMO ĮRENGINYS
Iekšējais identifikators: 697252
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Ribotas konkursas: paraiškos ir pasiūlymai. Detali procedūrų tvarka aprašyta pirkimo dokumentuose. Pasiūlymus galės pateikti tik paviesti tiekėjai dakyvauti antrajame etape.
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35700000 Militārās elektroniskās sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000