205860-2024 - Rezultāts
Lietuva – Sistēmu un lietotāju programmatūras programmēšanas pakalpojumi – Naudos gavėjų registrų duomenų apsikeitimo sistemos (BORIS) kūrimo paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Naudos gavėjų registrų duomenų apsikeitimo sistemos (BORIS) kūrimo paslaugos
Apraksts: Naudos gavėjų registrų duomenų apsikeitimo sistemos (BORIS) kūrimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 695945
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72211000 Sistēmu un lietotāju programmatūras programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 2 800 stundas