207528-2025 - Konkurss
Lietuva – Tirgus izpētes pakalpojumi – Reklamos planavimo ir įgyvendinimo paslaugos (atviras konkursas)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Reklamos planavimo ir įgyvendinimo paslaugos (atviras konkursas)
Apraksts: Reklamos planavimo ir įgyvendinimo paslaugos (atviras konkursas). Išsamiau žiūrėti pirkimo dokumentuose
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79310000 Tirgus izpētes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79300000 Tirgus un ekonomikas pētniecība; sabiedriskās domas izpēte un statistika
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Iespējas:
Opciju apraksts: Žiūrėti pirkimo dokumentuose