207975-2026 - Rezultāts
Latvija – Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi – Komandējumu organizēšanas pakalpojumu nodrošināšana Zemkopības ministrijai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Komandējumu organizēšanas pakalpojumu nodrošināšana Zemkopības ministrijai
Apraksts: Komandējumu organizēšanas pakalpojumu nodrošināšana Zemkopības ministrijai
Iekšējais identifikators: ZM2025/33_ELFLA_EJZAF_AK
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63510000 Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000