209761-2024 - Rezultāts
Latvija – Ietekmes uz vidi novērtēšanas (EIA) pakalpojumi būvniecībai – Ietekmes uz vidi novērtējuma pakalpojums
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsIetekmes uz vidi novērtējuma pakalpojums
AprakstsVēja elektrostaciju parku izbūves ietekmes uz vidi novērtējums
Iekšējais identifikatorsAS "Latvenergo" 2022/40
Procedūras veidsSarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71313440 Ietekmes uz vidi novērtēšanas (EIA) pakalpojumi būvniecībai
5. Daļa
DaļaLOT-0000