See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Medicinos priemonės operacinei
Apraksts: Medicinos priemonės operacinei
Iekšējais identifikators: 696496
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Lipni juosta
Apraksts: 3000 vnt.
Iekšējais identifikators: 1 dalis
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Priemonės proktologinei diagnostikai
Apraksts: 350 vnt.
Iekšējais identifikators: 2 dalis
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Automatiškai šildantis apklotas
Apraksts: 7000 vnt.
Iekšējais identifikators: 3 dalis
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Balioninis kateteris DUFOUR
Apraksts: 600 vnt.
Iekšējais identifikators: 4 dalis
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Priemonės, tinkamos naudoti su ligoninės turima firmos „Karl Storz“ pompa Endomat Select.
Apraksts: 2000 vnt.
Iekšējais identifikators: 5 dalis
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Vienpusiai tamponai
Apraksts: 1000 vnt.
Iekšējais identifikators: 6 dalis
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Maišeliai išmatų surinkimo pooperaciniai
Apraksts: 500 vnt.
Iekšējais identifikators: 7 dalis
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Linijinis tiesus pjovėjas atviroms operacijoms ir priedai
Apraksts: 315 vnt.
Iekšējais identifikators: 8 dalis
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Silikoninis drenas
Iekšējais identifikators: 9 dalis
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Foley trikanalis
Iekšējais identifikators: 10 dalis
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Savaime putojančios kempinėlės
Apraksts: 9000 vnt.
Iekšējais identifikators: 11 dalis
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Sterilūs chirurginiai absorbuojantys tvarsčiai
Apraksts: 4000 vnt.
Iekšējais identifikators: 12 dalis
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Plėvelė, apsauganti odą
Apraksts: 1200 vnt.
Iekšējais identifikators: 13 dalis
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: ŠEIVERIO GELEŽTĖS, tinkančios Unidrive SIII ARTHRO SCB valdymo konsolei
Apraksts: 420 vnt.
Iekšējais identifikators: 14 dalis
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Endosaga-raiščių fiksavimui
Apraksts: 200 vnt.
Iekšējais identifikators: 15 dalis
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Siūlinė juosta raiščiams
Apraksts: 50 vnt.
Iekšējais identifikators: 16 dalis
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Raištinė sistema sindesmozės raiščių fiksavimui
Iekšējais identifikators: 17 dalis
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Interferentinis sraigtas tenodezei
Iekšējais identifikators: 18 dalis
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Kojinė pacientui
Iekšējais identifikators: 19 dalis
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Pirštinės
Apraksts: 10000 porų
Iekšējais identifikators: 20 dalis
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Aplikatorius ir polimerinės kabutės
Apraksts: 282 vnt.
Iekšējais identifikators: 21 dalis
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Šeiverio geležtės, skirtos ligoninėje naudojamam šeiverio aparatui „LINVATEC HALL SURGICAL ADVANTAGE DRILE SYSTEM D 3000“
Apraksts: 342 vnt.
Iekšējais identifikators: 22 dalis
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Apvalūs tvarstukai
Apraksts: 30000 vnt.
Iekšējais identifikators: 23 dalis