See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Daugiabučių namų kvartalinės renovacijos procesų valdymo ir administravimo paslaugos
Apraksts: Perkantysis subjektas vadovaudamasis Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2024 m. spalio 28 d. įsakymu Nr. D1-363 „Dėl Daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų plano rengimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), siekdamas skatinti ir vykdyti daugiabučių namų renovacijas (modernizaciją), atkurti ir pagerinti Vilniaus rajone esančių daugiabučių namų technines ir energines normatyvines savybes, siekiant esminių statinio reikalavimų visumos išlaikymo, šiluminės energijos sąnaudų sumažinimo ir racionalaus energinių išteklių naudojimo, gyventojų išlaidų šildymui sumažinimo bei aplinkos ir gyvenimo, taip pat atsižvelgdamas į tai, kad trūksta kvalifikuotų specialistų išmanančių renovacijos procesus ir galinčių efektyviai juos įgyvendinti, perka daugiabučių namų kvartalinės renovacijos procesų valdymo ir administravimo paslaugas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 75100000 Pārvaldes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0