211772-2024 - Rezultāts
Lietuva – Telefona zvanu pieņemšanas pakalpojumi – 2023.TP-2350 Skambučių centro paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 2023.TP-2350 Skambučių centro paslaugos
Apraksts: Perkama skambučių centro paslauga, teikiama URM ir Konsulinėms įstaigoms, kurias sudaro: 1. Skambučių aptarnavimas (Lietuvoje, Airijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Junginėje Karalystėje (atsiradus poreikiui – kitose šalyse) darbo dienomis 6–22 val. Preliminarus kiekis - 220 800; 2. Vienkartinis paslaugos įdiegimo mokestis (procedūrų ir techninių priemonių paruošimas bei derinimas, IVR diegimas, sprendimo testavimas ir kiti nenumatyti techniniai darbai, kurie būtini užtikrinant sklandų paslaugos suteikimą), kiekis - 1 vnt.; 3. Telefono numerio suteikimas (Lietuvoje arba valstybėje, kurioje yra konsulinės įstaigos apygarda) ir šio numerio aptarnavimas (preliminariai - 5 vnt.).
Iekšējais identifikators: 700097
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79510000 Telefona zvanu pieņemšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000