213181-2024 - Rezultāts
Latvija – Arhitektūras un saistītie pakalpojumi – Lielvārdes parka un apkaimes labiekārtošana
Paziņojums par metu konkursa rezultātiem
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lielvārdes parka un apkaimes labiekārtošana
Apraksts: Metu konkursa mērķis ir iegūt vispiemērotāko metu “Lielvārdesparka un apkaimes labiekārtošana”, - būvniecības iecerespirmsprojekta materiālu nekustāmā īpašuma pārbūvei
Iekšējais identifikators: ONP 2024/7
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71200000 Arhitektūras un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000