2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kultūros paskirties pastato rekonstravimo, gamybos- pramonės paskirties pastato katilinės griovimo darbai Vytauto g. 82 Palangoje
Apraksts: Kultūros paskirties pastato rekonstravimo, gamybospramonės paskirties pastato katilinės griovimo darbai Vytauto g. 82 Palangoje Aprašymas (lietuvių kalba): Perkami Kultūros paskirties pastato rekonstravimo, gamybos- pramonės paskirties pastato katilinės griovimo darbai Vytauto g. 82 Palangoje, įskaitant darbo projekto parengimą, kadastrinių matavimų bylų, geodezinių nuotraukų, pastato išpildomųjų nuotraukų, lauko tinklų išpildomųjų nuotraukų ir išpildomosios dokumentacijos parengimą, geologinių tyrimų, detaliųjų archeologinių tyrimų, akustinių tyrimų atlikimą. Darbai atliekami pagal parengtą techninį projektą „Kultūros paskirties pastato rekonstravimo, gamybos - pramonės paskirties pastato katilinės griovimo, Vytauto g. 82 Palangoje projektas“. Šiuo pirkimu kartu įsigyjama garso ir vaizdo signalų perdavimo įranga, kompiuterinio tinklo įranga, žiūrovinės kėdės.
Iekšējais identifikators: 716712
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi, Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 32300000 Televīzijas un radiouztvērēji, skaņas vai videoattēla ierakstīšanas vai reproducēšanas aparatūra, 32420000 Tīkla iekārtas, 39111200 Teātra skatītāju krēsli, 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes