See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Įvairios statybinės, elektrotechninės, santechnikos ir kitos prekės
Apraksts: Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44100000 Celtniecības materiāli un saistītie izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0