217576-2026 - Konkurss
Lietuva – Administratīvie sociālie pakalpojumi – Socialinių kortelių gaminimas ir aptarnavimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Socialinių kortelių gaminimas ir aptarnavimas
Apraksts: Socialinių kortelių gaminimo ir aptarnavimo paslaugos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85321000 Administratīvie sociālie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0