See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Nestuvju iegāde
Apraksts: Nestuvju iegāde
Iekšējais identifikators: VALIC2024/073/EN-P-AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192160 Nestuves
5. Daļa
Daļa: LOT-0000