219913-2024 - Konkurss
Latvija – Ielu apgaismojums – Ielu apgaismojuma nomaiņa uz LED gaismekļiem Līvānu novadā
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ielu apgaismojuma nomaiņa uz LED gaismekļiem Līvānu novadā
Apraksts: Ielu apgaismojuma nomaiņa uz LED gaismekļiem Līvānu novadā
Iekšējais identifikators: LNP 2024/11
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34993000 Ielu apgaismojums
Papildu klasifikācija (cpv): 45316100 Āra apgaismes ierīču uzstādīšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0000